Розумний будинок і автоматизація.

У наше століття сучасних технологій все більше і більше мають місце бути технології, які полегшують життя людини і роблять його цікавіше.

Сьогодні ми поговоримо про автоматизацію житлового приміщення, як зробити так, щоб за допомогою сучасних технологій Ваше життя стало більш комфортним та затишним. На допомогу нам приходить Розумний будинок.

Розумний будинок це цифрова автоматизована система управління будинком. Вона допомагає створити людині в своєї оселі комфортні умови, зручність і безпеку, людина зможе керувати всім будинком тільки зі смартфона або пульта. Все, що знаходиться в будинку: освітлення, водопостачання, відео спостереження, електропостачання, газопостачання, побутова техніка та багато іншого-всім цим можна управляти за допомогою автоматизації Розумний будинок.


Розглянемо кілька пунктів, як це відбувається:

Освітлення.

Розумний будинок дуже економно використовує електроенергію. Справа в тому, що система настільки автоматизована, що датчик світла спираючись на показники зовнішнього освітлення та виходячи з показників таймерів, сам регулює яскравість світла і при необхідності включає і вимикає його.

 Система безпеки (охоронна і пожежна сигналізація)

Автоматизація Розумний будинок-здатна захистити Ваш будинок від короткого замикання в електромережі. Якщо пожежа, то спрацює датчик і включиться система пожежогасіння. Чи захистить від витоку газу, від протікання води. Якщо пропаде електрика, то спрацює автономне електропостачання. Також, господар оселі завжди зможе віддалено спостерігати з камер відеоспостереження, що відбувається в будь-якій частині будинку.

Ще головна заслуга Розумного будинку в тому, що можна контролювати всю систему безпеки і керувати нею онлайн, де б Ви не знаходилися.

 За допомогою Розумного будинку, Ви зможете контролювати температуру в будинку.

Автоматизація працює таким чином, що сама підлаштовується під потрібний температурний режим.


У магазині Ekontakt, є відмінне рішення автоматизації Розумного будинку-KNX Easy від Hager. Це професійне, але в той же час просте і якісне обладнання для системи управлінням будинку в реальному часі. Ви можете зробити наповнення, виходячи з того, що потрібно Вам!

Каталог продукції Розумного будинку KNX Easy-в нас Ви зможете вибрати і придбати товари для автоматизації свого приміщення. Ми завжди готові допомогти у виборі та проконсультувати!

Детальніше про Розумний будинок Hager, Ви можете прочитати по ссилці

Розумний будинок (KNX Easy Hager)