Конфіденційність та безпека

Адміністрація інтернет-магазину - ekontakt - гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет магазин - ekontakt - гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані потрібні виключно для того, щоб ми змогли з Вами зв'язатися по телефону, і доставити замовлений Вами товар в потрібне місце вчасно.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: акціях, нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання по авторизації / реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти   і ми завжди допоможемо Вам!


Загальні положення:

1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю інтернет-магазину - ekontakt -. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

2. На сайті інтернет-магазину - ekontakt - є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет магазин - ekontakt - не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.


Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет магазин - ekontakt - гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2. У певних обставинах інтернет-магазин - ekontakt - може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин - ekontakt - з Вашої згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

5. Як і багато інших сайтів, інтернет-магазин - ekontakt - використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення.